קורס הכנה ללידה

איך לעבור את ההריון בקלות
למה כל אחת חייבת קורס הכנה ללידה?
קורס הכנה ללידה
למה חשוב להשקיע בהתפתחות הילד מגיל קטן?

קורס הכנה ללידה הוא תוכנית המיועדת להכשיל ולהכין את הנשים לתהליך הלידה. הקורס מספק מידע, ידע, כלים ותמיכה לנשים הנמצאות בשלבי ההריון ועומדות לחוות את חוויית הלידה. המטרה העיקרית של קורס הכנה ללידה היא להעניק לנשים את הידע והביטחון להתמודד בצורה טובה ומושכלת עם האתגרים והמשמעויות הרגשיות של הלידה.

הנושאים המרכזיים בקורס:

נושאים ותחומים שמטרתם להכניס את המשתתפות למובנה ההריון והלידה, כוללים:

  1. תהליך הלידה: ניתוח השלבים השונים של הלידה, התהליך הפיזי וההתמודדות עם הכאבים והלחץ. כן, תכונה ההבדלים בין לידה טבעית לקיסרית ובאופציות הטיפוליות השונות.

  2. טכניקות נשימה והתמודדות: למידת טכניקות נשימה, רגיעה והתמודדות עם הכאבים של הלידה, כך שהנשים יוכלו לנהל את הנשימה בצורה הטובה ביותר ולהקל על התחושות הפיזיות והרגשיות.

  3. ניהול הלידה במוסדות רפואיים: הכרות עם הפרוטוקולים והתהליכים הרפואיים במהלך הלידה בבתי חולים ומרכזי לידה, עם התמקדות בקיסרית והכנה לה.

  4. התמודדות עם התחושות והמצבים הרגשיים: פיתוח יכולות התמודדות עם הפחד, הלחץ והספק הרגשי שגורם להן במהלך הלידה.

  5. התמודדות עם השתנויות בגוף: הכרות עם השתנויות בגוף במהלך ההריון והלידה, כולל טיפולים רפואיים ואפשרויות התמודדות.

  6. הכנה לאמאות: ייעוץ והכוונה לאמהות על הכנה למעבר לפוסט לידה ועל כל מה שקשור לטיפול והתמודדות עם תינוק בשלבי התחילתיים.

  7. שיטות טיפוליות טבעיות: הצגה של שיטות טיפוליות טבעיות שיכולות לסייע בהתמודדות עם כאבי הלידה, התחושות הרגשיות והשתנויות הגופניות במהלך ההריון והלידה.

  8. שימוש בכלים טכנולוגיים: למידת שימוש באפליקציות, כלים טכנולוגיים ומשאבים מקוונים שיכולים לסייע בהכנה ללידה.

קורסי הכנה ללידה יכולים להיות מקוריים בתכני הכשרה ובהגשת המידע, אך המטרה המרכזית היא להביא לנשים התכנים הדרושים כדי להכין אותן לחווית הלידה בצורה רגועה, מודעת ובטוחה.

בואו לחוות איתנו חוויה יוצאת דופן!

מרצת הקורס :
שם מלא: דנית יעקובוב
ניסיון בתחום: 5 שנים
השירותים שלנו

המרכז מציע קורסי הכנה ללידה ברמות שונות הכוללים הדרכה על ההריון, הלידה והחינוך הגופני במהלך ההריון ולאחריו. הקורסים כוללים מידע רב בנושאים כמו שימוש בשיטות לידה טבעיות, טיפול בתינוקות חדשים והמלצות להפעלת חיים בריאים לאחר הלידה. 

girls-in-kindergarten-K4XRK2K-1.jpg
group-painting-in-kindergarten-2021-04-02-19-14-46-utc-1.jpg
drawing-in-kindergarten-2021-04-05-21-35-33-utc-1.jpg